Bestyrelsen 2022

 

  • Nøgleudlevering....

Johan Ingemann er ikke i bestyrelsen, men vores store hjælp i forbindelse med  nøgleudlevering.
Aftal direkte med Johan og i god tid for udlevering. Helst pr. email: hallo@JohanIngemann.dk og alternativt pr tlf. 4182 9796.

Nøgle afhentes efter aftale hos Johan, der bor i det hvide hus på hjørnet overfor Felix.

Nøglen returneres umiddelbart efter brug. Der vil blive opkrævet kr. 300 ved bortkommet nøgle.

Bestyrelsen

 

Per Nørgård (formand, nyhedsbrevet)

Tvethøjvej 55, Lejre

Tlf 2264 7274

Email: felix@domusfelix.dk

 

Marianne Witzel
(næstformand, booking, aktiviteter, hjemmeside/facebook, sekretær)

Møllerjorden 51, Lejre

Tlf 2539 1801

Email: mariannewitzel@gmail.com

 

Per Gerner Larsen (kasserer)

Røglebakken 23, Lejre

Tlf 5221 4103

Email: kasserer@domusfelix.dk

 

Hanne Rasmussen

Lærkevænget 3, Lejre

Tlf: 2243 7172

Email: hovgaard.rasmussen@gmail.com

 

Nina Pollmann (aktiviter, booking)

Kongebrovej 8, Lejre

Tlf: 6170 2846

Email: nina@pollmann.dk

 

Hanne Engvang (bygning, aktiviteter)

Roarsvej 2, Lejre

Tlf: 2625 9773

Email: hanne@engvang.dk

 

Mathias Grip (aktiviteter)

Smedegården 19, Lejre

Tlf: 3025 4011

Email: kontakt@mathiasgrip.dk 

 

Carsten Møller (bygning)

Åbanken 8, Lejre

Tlf: 2718 7550

Email: lermol9184@mailme.dk
 

Suppleanter
 

Anja Malm

Tlf 2639 0053

Email: malmk@youmail.com

 

Henrik Svanholm

Tlf: 2072 9333

Email: henrik.svanholm@mail.dk

 

Connie Joan Hansen

Tlf 2243 1125

Email: connie_joan@hotmail.com

 

Anne-Mette Hauerberg

Tlf ..

Email: am.hauerberg@gmail.com

 

Revisorer

Troels Østergaard Sørensen

Jan Adeltoft

 

Revisorsuppleant

Henri Weber

 

 

Kulturhus Felix - dit eget kulturhus. Brug det - støt det.

Vi tilstræber at informationerne på hjemmesiden er korrekte, men er naturligvis afhængige af de informationer vi modtager fra arrangørerne. Rigtig god fornøjelse!