Oversigt over bookinger i februar 2023

År: 2023 | 2024
Måned: jan | feb | mar | apr | maj | jun | jul | aug | sep | okt | nov | dec


Onsdag den 01. februar 2023

18:00-22:00: Salen + køkken (Haveselskabet Roskilde Køge afdeling: Generalforsamling )

10:30-17:00: Salen (Aum genesis: Klub maledag)

08:15-12:00: Fløjen 1 (LOF Holbæk-Lejre: Morgen/Formiddag Yoga - LOF)

08:30-10:00: Salen (Pernille Weiss: Morgenyoga)


Torsdag den 02. februar 2023

16:45-20:30: Fløjen 1 (LOF Holbæk-Lejre: Hatha Yoga LOF)


Lørdag den 04. februar 2023

11:00-18:00: Salen + Køkken (Dumpedal Æblelaug: Kyndelmissefest & Generalforsamling)


Mandag den 06. februar 2023

15:30-19:00: Salen (FOF Roskilde : Hatha Yoga FOF)

08:15-12:00: Fløjen 1 (LOF Holbæk-Lejre: Morgen/Formiddag Yoga - LOF)


Tirsdag den 07. februar 2023

18:30-22:00: Fløjen 1 (Lejre Strikkesalon: Strikkesalon)

16:30-20:30: Salen (Pernille Weiss: Yoga)


Onsdag den 08. februar 2023

10:30-17:00: Salen (Aum genesis: Klub maledag)

08:15-12:00: Fløjen 1 (LOF Holbæk-Lejre: Morgen/Formiddag Yoga - LOF)

08:30-10:00: Salen (Pernille Weiss: Morgenyoga)


Torsdag den 09. februar 2023

19:30-22:00: Bjælkeloftet (Domus Felix: Bestyrelsesmmøde)

18:50-21:30: Glasburet (Konservative Vælgerforening i Lejre: Bestyrelsesmøde)

16:45-20:30: Fløjen 1 (LOF Holbæk-Lejre: Hatha Yoga LOF)


Fredag den 10. februar 2023

14:00-03:00: Salen + Køkken (3.B Allerslev skole: Forældre arrangement i 3.B)


Søndag den 12. februar 2023

11:30-17:30: Salen + køkken (Lejre Pensionistforening: Bankospil)

09:00-17:00: Fløjen 1 (Daisy McLean: Smagen af Columbia)


Mandag den 13. februar 2023

18:00-22:00: Bjælkeloftet (Bestyrelsen Rynkebjerggårdsvej: Afdelingsmøde)

15:30-19:00: Salen (FOF Roskilde : Hatha Yoga FOF)

18:30-22:30: Fløjen 1 (Lions Lejre: Klubmøde)


Tirsdag den 14. februar 2023

16:30-20:30: Salen (Pernille Weiss: Yoga)


Onsdag den 15. februar 2023

08:15-12:00: Fløjen 1 (LOF Holbæk-Lejre: Morgen/Formiddag Yoga - LOF)

08:30-10:00: Salen (Pernille Weiss: Morgenyoga)

14:00-23:00: Salen + Glasburet + Køkken (Domus Felix: Spis-i-Felix)


Torsdag den 16. februar 2023

16:45-20:30: Fløjen 1 (LOF Holbæk-Lejre: Hatha Yoga LOF)


Fredag den 17. februar 2023

14:00-21:30: Fløjen 1 (Skolearrangent 3.a: Klassearrangement 3.a Allerslev Skole)


Mandag den 20. februar 2023

08:15-12:00: Fløjen 1 (LOF Holbæk-Lejre: Morgen/Formiddag Yoga - LOF)


Tirsdag den 21. februar 2023

18:30-22:00: Fløjen 1 (Lejre Strikkesalon: Strikkesalon)

16:30-20:30: Salen (Pernille Weiss: Yoga)


Onsdag den 22. februar 2023

08:30-10:00: Salen (Pernille Weiss: Morgenyoga)


Fredag den 24. februar 2023

17:30-23:45: Salen (Lejre Danseforening: Dans Hold 1+2 - Forårssæson 2023)


Lørdag den 25. februar 2023

10:00-11:00: Salen (Nedtagning af værker) (Lejre Kunstforening : LK Åben udstilling)

12:00-18:00: Salen + Køkken (Dansk Pæonselskab: Pæondag og generalforsamling)

09:30-12:30: Salen (Repair Café Lejre By: Åben Repair Café)


Søndag den 26. februar 2023

09:00-17:00: Fløjen 1 (Daisy McLean: Smagen af Columbia)

10:00-16:00: Salen (Klug Tai Chi: Tai chi træning)


Mandag den 27. februar 2023

15:30-19:00: Salen (FOF Roskilde : Hatha Yoga FOF)

15:00-18:30: Bjælkeloftet (AC-klubben i Lejre Kommune: Klub-møde for AC'erne i Lejre Kommune)

07:00-15:00: Salen (Ophængning) Måske (Therese Vilrik: Kunst: Therese Vilrik)

08:15-12:00: Fløjen 1 (LOF Holbæk-Lejre: Morgen/Formiddag Yoga - LOF)


Tirsdag den 28. februar 2023

07:00-15:00: Salen (Ophængning) Måske (Therese Vilrik: Kunst: Therese Vilrik)

16:00-22:00: Bjælkeloftet (Domus Felix: Livestreaming foredrag fra AU)

16:30-20:30: Salen (Pernille Weiss: Yoga)


Spis-i-Felix...

Kommende arrangement er onsdag d.15.februar kl.18. Tilmelding til spisifelix@gmail.com senest 12. februar.

Klik her for mere info...